Ben 10

0/0

Ben 10

Frikik Oyunları, Frikik Oyunu, Frikik Oyunları Oyna, Frikik Oyunu Oyna, Frikik At, Frikik Kullan

Ben 10 ve Helikopteri Ben 10 ve Helikopteri Ben10 bu seferde helikopterle bir maceraya atılıyor. Ben 10 helikoptere binip düşmanlarını yok etmek istiyor. Çok dikkatli olmalısın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ben 10 Jet Ski Savaşı Ben 10 Jet Ski Savaşı Ben 10 bu sefer nehirde ve jet ski ile düşmanlarına karşı savaşıyor. Ben 10 ile bütün düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Nehirde karşınıza çıkan düşman hedeflerini silahınız ile yok edin. Jet skiyi Yön tuşlarıyla sürüyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ben 10 Kaykay Ben 10 Kaykay Ben 10 ile kaykay yaparak başarılı bir şekilde bütün etapları tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ben 10 ile kaykaya binin ve bütün yarışları tamamlayarak başarılı bir şekilde yarışı tamamlayın. Ben 10 çok hızlı ilerliyor. Karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız. Ben 10 kaykay yapmak için Yön tuşlarını kullanıyor ve karşısına çıkan engelleri aşmak için Space tuşunu kullanıyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ben 10 Kamyonet Ben 10 Kamyonet Ben 10 ile kamyonet sürerek yolda ki bütün engelleri geçmelisin. Kamyonet yolunda birçok engel var ve hepsini geçerek kamyonet ile başarılı bir şekilde varış noktasına ulaşman gerekiyor. Engellere çok dikkat etmen gerekiyor. Ben 10 kamyoneti Yön tuşlarıyla sürüyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ben 10 Mario Ben 10 Mario Ben 10 bu oyunda Mario gibi hareket ederek altınları toplamak istiyor. Süper Ben 10 ile bütün altınları toplayın. Çok hızlı hareket ederek altınları toplamanız gerekiyor. Altınları topladıkça daha çok para kazanırsınız. Ben 10 kontrol etmek için Yön tuşlarını kullanın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ben10 Denizdeki Hızı Ben10 Denizdeki Hızı Ben10 denizde jet sky ile puan topluyor. Denizde ben10 un katıldığı bu serüvende, oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Ben10 Denizdeki Hızı oyununda engellere karşı dikkatli olmalı, kimi zaman yavaşlayıp pozisyonunuzu bir sonraki rampaya göre ayarlamalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Ben10 Denizdeki Hızı oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Ben10 Dolar Topla Ben10 Dolar Topla Ülkesini krizden kurtarmak için zorlu bir yola girişen Ben10 dolarların tutulduğu büyük binayı buldu. Ancak her yer tehlikelerle dolu, bakalım Ben10 ülkesine ne kadar dolar ile geri dönecek. Yön tuşları ile oynayabildiğiniz Ben10 Dolar Topla oyununda, düşmanların üstüne basarak onları yok ederken, dikenlere de dikkat etmelisiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Ben10 Dolar Topla oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Ben 10 Alien Force Ben 10 Alien Force Uzaylılara karşı Ben 10 savaşı başladı, labirentler içerisinde ilerlerken düşman uzaylıları yok ederek, görevi tamamlamak zorundasınız. Ben 10 Alien Force oyununu yön tuşları ve space tuşu ile oynayabilirsiniz.

Ben 10 Sniper Ben 10 Sniper Sniper olmak o kadar da kolay bir meslek değil. Oldukça dikkatli ve sakin bir yapı ve keskin bir bakış gerektirir. Tabii reflekslerin hızı ve konsantrasyon çok önemli. Ben 10 Sniper oyununda Yukarıda size verilen ve geriye doğru sayan zaman içerisinde verilen kurşunlar tükenmeden istenen sayıda yaratığı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.

Ben 10 Yol Haritası Ben 10 Yol Haritası Ben 10, macera dolu bir oyunla yine karşınızda. Bu sefer ben 10 yol hakkında sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Mause ile ona yol çizerek, puanları ve ona yardımcı olacak tüm ek güçlendiricileri alarak yoluna devam etmesini sağlıyorsunuz. Ben 10 yol haritası oyununu mause ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Ben 10 Yol Haritası oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Ben 10 Şehir Savunma Ben 10 Şehir Savunma Şehir merkezine uzaylılar suikast düzenlemek istiyor. İnsanların kalabalık olduğu zamanları seçen uzaylılara Karşı Ben 10 savunmasının karşı koyması bekleniyor. Yukarıdan gelen saldırı atışlarını durdurmak için yanlarına gelerek patlatmak gerekiyor. Normal atışların haricinde, onlardan daha tesirli toplar (yeşil renkli) geldiği zaman onların yanına gelerek space tuşu ile onları patlatmamız gerekiyor. Aksi takdirde savunma böceğinin gücü azalıyor ve bir süre sonra etkisiz hale gelip, savunma imha edilebiliyor. Yön tuşları ile oynayabileceğiniz Ben 10 Şehir Savunmasında iyi eğlenceler. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Ben 10 Şehir Savunma oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

0/0