Frikik

0/2

Frikik

Frikik Oyunları, Frikik Oyunu, Frikik Oyunları Oyna, Frikik Oyunu Oyna, Frikik At, Frikik Kullan

Ronaldo Frikik Ronaldo Frikik Dünya Kupasının ve Real Madridin yıldız futbolcusu Ronaldo ile frikik atacaksın. Ronaldo mükemmel bir vuruş gücüne sahip frikikçi. Ronaldo ile topu ayarla ve rakip ağlarla buluştur. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Puanlı Frikik Puanlı Frikik Puanlı frikik atmak çok güzel olacak. Futbolcu ile frikikler at ve yüksek puanlar almaya çalış. Boş yere attığın frikikler gol olmayacak ve skor kaybedersin. Mouse ile topu ayarla ve rakip kaleye yolla. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Artistik Frikik Artistik Frikik Artist futbolcu ile frikikten gol atman gerekiyor. Frikikte topun yönünü, şiddetini ayarla ve golü at. Ne kadar başarılı frikik atarsan o kadar yüksek skor yaparsın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Çek Frikik Çek Topun yönünü, hızını ve yüksekliğini ayarladıktan sonra frikik kullan. Frikikten bütün şutları gol olarak atmaya çalışıyorsun. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zor Frikik Zor Frikik Zorlu bir futbol maçında frikik pozisyonundan gol atmaya çalışıyorsun. Frikik alanından frikikleri kullan ve frikikten gol at. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Frikik Hem futbolcu hem kaleci olarak frikik kullanacaksın. Gol at veya golleri kurtar. Ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu göster. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Çekme Frikik Çekme Frikik pozisyonundan şut çekin ve frikikten goller atın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Farklı Frikik Farklı Frikik Farklı farklı kaliteli frikik kullanarak bunları gole çevirmeye çalışıyorsunuz. Frikikten goller atarak başarılı bir futbolcu olduğunuzu gösterin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Şampiyon Frikikçi Şampiyon Frikikçi Şampiyon olacak kadar iyi bir futbolcu ile frikikten goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Kafalara Frikik Çekme Kafalara Frikik Çekme Karşında duba gibi duran rakip takımın futbolcularını frikik kullanarak vurman gerekiyor. Rakip futbolcularının kafalarına futbol topu ile vur. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Cristiano Ronaldo Frikik Cristiano Ronaldo Frikik Cristiano Ronaldo mükemmel frikikçi ile bütün rakiplerini yenmelisin. Rakip takıma goller atarak ne kadar başarılı bir futbolcu olduğunu göster. Kalecinin görmediği tarafa topunu gönder ve fileleri havalandır. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Gerçek Frikik Gerçek Frikik Gerçekçi bir frikik çekeceksiniz. Frikikten gol atarak ne kadar başarılı olduğunuzu gösterin. Kalecinin uzanamayacağı tarafa doğru frikik kullanın ve gol atın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Pepee Frikik Pepee Frikik Pepee ile frikik kullanarak goller atmalısın. Pepee frikik kullanmayı çok seviyor. Pepee ile topun yönünü, hızını ve şiddetini ayarlayarak kaleye gönder. Frikikten golleri atmalısın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Kullan Frikik Kullan Frikik kullanarak goller atmalısın. Kalecinin beklemediği yerden frikiki kullan ve başarılı bir futbol ol. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Ustası Frikik Ustası Frikik ustası futbolcu ile frikik çekerek goller atmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Kralı Frikik Kralı Frikik kralı futbolcun ile goller atarak bütün rakiplerini yenmeye çalışıyorsun. Frikiklerini kullan ve gol atmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası takımları arasında frikik çekerek goller atmalısın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Frikik Kullanma Frikik Kullanma Zamana karşı çok iyi bir frikik kullanacaksın. Çok hızlı ol ve bütün frikikleri at. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

0/2