Frikik Çek

Frikik Çek Oyunu Oyna

Frikik Çek ; Topun yönünü, hızını ve yüksekliğini ayarladıktan sonra frikik kullan. Frikikten bütün şutları gol olarak atmaya çalışıyorsun. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Frikik Çek Oyunu 13841 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -28 Frikik

Frikik Çek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 08 Haziran 2013
-1

çok kolaydı hemen bitti güzel oyunmuş

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Zor Frikik Zor Frikik Zorlu bir futbol maçında frikik pozisyonundan gol atmaya çalışıyorsun. Frikik alanından frikikleri kullan ve frikikten gol at. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Uzaktan Frikik Uzaktan Frikik Oyunu başlattıktan sonra ekranın sağ altındaki bölümden sırasıyla topa kazandıracağınız yüksekliği, topu nereye atacağınızı ve falsoyu Mouse ile ayarlayıp serbest vuruşu kullanın barajın üzerinden veya yanından göndererek gol atmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Süper bir takım ile frikikler atarak şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Goller atın ve takımınız ile bütün rakiplerinizi yenmelisiniz. oyununun başında Start game tuşuna basacaksınız ve daha sonra New game seçeneğine basıp istediğiniz ülkeyi seçin. Continue ve Play tuşuan bastıktan sonra oyunun yüklenmesini biraz bekleyeceksiniz. Frikik atarak goller ile bütün rakiplerinizi yeneceksiniz. Futbolcuyu Yön tuşlarıyla kontrol edebilir, A pas ve defans yaparak S tuşuyla adaş değiştirebilir veya şut çekebilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Şut Çek Gol At Şut Çek Gol At Oyun başladığında sağ alt köşede enter yazısına yazdığımızda şut çek gol at oyununa başlıyoruz. Frikik oyununda, yine sağ alt tarafta bulunan top butonuna basarak ilk önce yükseklik ayarını, daha sonra falso ayarını yapıyoruz sonra butona tekrar bastığımızda kaleye şut çekiyoruz. Tabii frikik oyunu olan şut çek gol at oyununda direkt kaleye şut çekmek yerine arkadaşınızın saha içerisinde olduğu bölümlerde arkadaşınıza pas vererek onun da gol atmasını sağlayabilirsiniz. Tercih sizin, iyi eğlenceler :) Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Şut Çek Gol At oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Şut Çek Şut Çek Topun yönünü, hızını ve falsoyu ayarlayıp şutunu çek. Profesyonel bir gol at. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Süper Frikikçi Süper Frikikçi Topu vuracağınız yeri falsoyu ve hızı mouseye basarak ayarlıyorsunuz, çok güzel bir serbest vuruş oyunu. Tüm şutları gole çevirin ve turnuvayı kazanın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Süper Frikik Süper Frikik Süper frikik kullanan futbolcu ile goller atman gerekiyor. Futbolcun ile frikik atarak gol atman gerekiyor. Frikikten golleri at ve futbolcunun ne kadar iyi bir frikikçi olduğunu kanıtla. Önce frikik kullanacağın tarafı iyi seçmen gerekiyor. Kalecinin ve barajın olmadığı tarafı seçeceksin. Ardından topun yönünü, hızını ve falsoyu ayarlayarak frikik kullan. Frikik kullanmak için Mouseden faydalanabilirsin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Skorlu Frikik Skorlu Frikik Frikik kullanarak en iyi skoru yapmaya çalışıyorsun. Hızlı ol ve bütün frikikleri gole çevirerek oyunu kazan. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Serbest Frikik Serbest Frikik Serbest vuruş mesafesinden frikik kullanarak ne kadar iyi bir serbest vuruş ile frikikten gol attığınızı gösterin. Serbest vuruş ile frikik atmak diğer frikik atmaya göre daha zor olacaktır. Başarılı bir şekilde frikik kullanın ve ardından topu ağlarla buluşturun. Frikik kullanmak için Mouse kullanacaksınız. Frikikten ne kadar çok gol atarsanız o kadar iyi bir futbolcu olduğunuzu gösterirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Şampiyon Frikikçi Şampiyon Frikikçi Şampiyon olacak kadar iyi bir futbolcu ile frikikten goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.