Frikik Şampiyonu

Frikik Şampiyonu Oyunu Oyna

Frikik Şampiyonu ; Frikik atarak en iyi frikikçi olan adam ile frikikten goller atmaya çalışıyorsunuz. Çok hızlı hareket edin ve rakip takımın beklemediği taraflardan şut çekerek golleri atmaya çalışın. Frikikten gol atmak çok eğlenceli olacaktır. Topun yönünü, hızını ve şiddetini ayarladıktan sonra şut çekerek gol atmaya çalışıyorsunuz. Frikikçi adam ile Mouse yardımı ile frikik kullanacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Frikik Şampiyonu Oyunu 898 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Frikik

Frikik Şampiyonu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Zor Frikik Zor Frikik Zorlu bir futbol maçında frikik pozisyonundan gol atmaya çalışıyorsun. Frikik alanından frikikleri kullan ve frikikten gol at. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Uzaktan Frikik Uzaktan Frikik Oyunu başlattıktan sonra ekranın sağ altındaki bölümden sırasıyla topa kazandıracağınız yüksekliği, topu nereye atacağınızı ve falsoyu Mouse ile ayarlayıp serbest vuruşu kullanın barajın üzerinden veya yanından göndererek gol atmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Süper bir takım ile frikikler atarak şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Goller atın ve takımınız ile bütün rakiplerinizi yenmelisiniz. oyununun başında Start game tuşuna basacaksınız ve daha sonra New game seçeneğine basıp istediğiniz ülkeyi seçin. Continue ve Play tuşuan bastıktan sonra oyunun yüklenmesini biraz bekleyeceksiniz. Frikik atarak goller ile bütün rakiplerinizi yeneceksiniz. Futbolcuyu Yön tuşlarıyla kontrol edebilir, A pas ve defans yaparak S tuşuyla adaş değiştirebilir veya şut çekebilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Süper Frikikçi Süper Frikikçi Topu vuracağınız yeri falsoyu ve hızı mouseye basarak ayarlıyorsunuz, çok güzel bir serbest vuruş oyunu. Tüm şutları gole çevirin ve turnuvayı kazanın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Süper Frikik Süper Frikik Süper frikik kullanan futbolcu ile goller atman gerekiyor. Futbolcun ile frikik atarak gol atman gerekiyor. Frikikten golleri at ve futbolcunun ne kadar iyi bir frikikçi olduğunu kanıtla. Önce frikik kullanacağın tarafı iyi seçmen gerekiyor. Kalecinin ve barajın olmadığı tarafı seçeceksin. Ardından topun yönünü, hızını ve falsoyu ayarlayarak frikik kullan. Frikik kullanmak için Mouseden faydalanabilirsin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Skorlu Frikik Skorlu Frikik Frikik kullanarak en iyi skoru yapmaya çalışıyorsun. Hızlı ol ve bütün frikikleri gole çevirerek oyunu kazan. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Serbest Frikik Serbest Frikik Serbest vuruş mesafesinden frikik kullanarak ne kadar iyi bir serbest vuruş ile frikikten gol attığınızı gösterin. Serbest vuruş ile frikik atmak diğer frikik atmaya göre daha zor olacaktır. Başarılı bir şekilde frikik kullanın ve ardından topu ağlarla buluşturun. Frikik kullanmak için Mouse kullanacaksınız. Frikikten ne kadar çok gol atarsanız o kadar iyi bir futbolcu olduğunuzu gösterirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Şampiyon Frikikçi Şampiyon Frikikçi Şampiyon olacak kadar iyi bir futbolcu ile frikikten goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo Frikik Ronaldo Frikik Dünya Kupasının ve Real Madridin yıldız futbolcusu Ronaldo ile frikik atacaksın. Ronaldo mükemmel bir vuruş gücüne sahip frikikçi. Ronaldo ile topu ayarla ve rakip ağlarla buluştur. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Puanlı Frikik Puanlı Frikik Puanlı frikik atmak çok güzel olacak. Futbolcu ile frikikler at ve yüksek puanlar almaya çalış. Boş yere attığın frikikler gol olmayacak ve skor kaybedersin. Mouse ile topu ayarla ve rakip kaleye yolla. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.