3 e 3 Futbol Kapışması

3 e 3 Futbol Kapışması Oyunu Oyna

3 e 3 Futbol Kapışması ; 3 e 3 oynanan maç oyununda takımın ile maç yapacaksın. Rakip takımı futbol maçında yenmen gerekiyor. Futbolcuları hareket ettirmek için Yön tuşlarını, pas vermek, top çalmak ve şut çekmek için Mouseyi kullanıyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3 e 3 Futbol Kapışması Oyunu 1751 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Futbol

3 e 3 Futbol Kapışması Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Zor Penaltı Zor Penaltı İstediğin gibi kendi ülkenin takımını, formanı seç ve sahaya gir. Penaltı kullanarak penaltıdan goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zombilerden Kurtul Zombilerden Kurtul Oyunda tehlikeli zombilerin elinde mahsur kaldın ve bir an önce ordan kaçman gerekiyor. Zombilerden bir an önce kaçarak can güvenliğini korumalısın. Zombilere tekrar yakalanmamaya dikkat et. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zombiler Şehri Zombiler Şehri Zombiler şehrinde araban ile bütün zombileri ezeceksin. Zombilerin üzerinden araban ile geç ve hepsini ez. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zombi Futbolu Zombi Futbolu Zombiler ile futbol maçı yapacaksın. Zombiler ile maç yapmak çok eğlenceli olacak. Kafayı yemiş zombilere goller atarak onları yen. Yön tuşları ile oyunun kontrollerini yapabilirsin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zengin Arabalar Park Etme Zengin Arabalar Park Etme Bu pahalı arabaları park etmek öyle amatör park oyuncularının harcı değil. Zengin Arabalar Park Etme oyununda, elleri çok hassas tuşlara basabilen, bu zengin ve çok pahalı arabalara özen gösterebilecek, profesyonel oyuncuların oynayabileceği bir oyun. Zengin Arabalar Park Etme oyununu yön tuşları ile oynayabiliyoruz. Park etme oyunu toplamda 12 bölümden oluşmaktadır ve her bölümü bir önceki bölüme göre daha zorlu olacak. İyi eğlenceler :) Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Zengin Arabalar Park Etme oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Yıldızlar 1 e 1 Maç Yıldızlar 1 e 1 Maç Oyunda takımınızı belirleyip mouse ile oyunu sürdürebilirsiniz. Takım seçiminizi ayarladıktan sonra start butonuna tıklayıp rakibinizle karşı karşıya gelebilirsiniz. Güçlü rakibinize karşı savunma yapın ve golleri atın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Yılbaşı Geyikleri Süsle Yılbaşı Geyikleri Süsle Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Noel Babanın geyiklerini bile bir telaş sardı. Geyikler bu sene farklı gözükmek istiyorlar. Haydi geyikleri süsleyerek geyiklere iyilikte bulun. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Yeni Yıl Temizliği Yeni Yıl Temizliği Yeni yıl temizliği yapmak ister misin? Oyunda evde bulunan hediyeleri, oyuncakları ve giysileri yerlerine koyman gerekli. Bu oyunda düzenli olmaya dikkat etmelisin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Yeni Yıl Keki Yeni Yıl Keki Yeni yıl keki hazırlamak ister misin? Oyunda sizden yeni yıl için leziz bir kek yapmanız isteniyor. Mouse kullanarak malzemelerle kek yapmaya başlayabilirsiniz. Umarım leziz bir kek olur. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Yavru Köpek Bakımı Yavru Köpek Bakımı Minik ve sevimli yavru köpeğe beklediği ilgi ve şefkati göstererek bakımını üstlenin. Oyunu mouse ile oynuyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.