Galatasaray Fenerbahçe Derbisi

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi Oyunu Oyna

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi ; Yıllardır süregelen sıkı rakip olan Galatasaray ve Fenerbahçe için yapılmış olan Galatasaray Fenerbahçe Derbisi oyununda 3 er kişilik oyuncularla oyunu oynuyorsunuz. Derbi de X Tuşu ile pas verirken, C Tuşu ile de kaleye şut çekiyorsunuz. Oyuna başlamadan önce takımınızı seçiyorsunuz. Sonra rakibiniz ile sahada yapacağınız şov artık size kalmış. İyi eğlenceler.

Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Galatasaray Fenerbahçe Derbisi oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi Oyunu 773 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Futbol

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Galatasaray Frikik Galatasaray Frikik Ronaldinho Dünyaca ünlü futbolcu ile Galatasaraya karşı frikik kullanarak goller atmalısınız. Ronaldinho çok iyi ve çok hızlı koşan bir futbolcu. Ronaldinho ile frikikleri kullanarak golleri atmalısın. Oyun yüklendikten sonra Jugar yazısına tıklayarak ülkeyi seçiyor ve kod isminizi yazıyorsunuz. Ronaldinho Yön tuşları yardımı ile topun yönünü ve hızını kontrol ediyor. Ardından Space tuşuyla frikik atabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Galatasaray Fenerbahçe Derbisi Galatasaray Fenerbahçe Derbisi Yıllardır süregelen sıkı rakip olan Galatasaray ve Fenerbahçe için yapılmış olan Galatasaray Fenerbahçe Derbisi oyununda 3 er kişilik oyuncularla oyunu oynuyorsunuz. Derbi de X Tuşu ile pas verirken, C Tuşu ile de kaleye şut çekiyorsunuz. Oyuna başlamadan önce takımınızı seçiyorsunuz. Sonra rakibiniz ile sahada yapacağınız şov artık size kalmış. İyi eğlenceler. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Galatasaray Fenerbahçe Derbisi oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.