Kaptan Tusubasa

Kaptan Tusubasa Oyunu Oyna

Kaptan Tusubasa ; Kaptan Tusubasa çok ünlü futbol kahramanı ile akrobatik hareketler yapan futbolcunuz ile bütün etapları tamamlamanız gerekiyor. Çok hızlı hareket edin ve bütün bölümleri geçin. Engellerden hızlı bir şekilde geçerek yüksek puanlar kazanırsınız. Futbolcu ile bütün akrobatik hareketleri tamamlayın. Futbolcunuzu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaptan Tusubasa Oyunu 1120 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Futbol

Kaptan Tusubasa Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Kaptan Tusubasa Kaptan Tusubasa Kaptan Tusubasa çok ünlü futbol kahramanı ile akrobatik hareketler yapan futbolcunuz ile bütün etapları tamamlamanız gerekiyor. Çok hızlı hareket edin ve bütün bölümleri geçin. Engellerden hızlı bir şekilde geçerek yüksek puanlar kazanırsınız. Futbolcu ile bütün akrobatik hareketleri tamamlayın. Futbolcunuzu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Kaptan Tsubasa Kaptan Tsubasa Tsubasa bu sevilen çizgi film karakteri ile futbol maçı yaparak rakip takımı yenmelisin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.