Messi Korner Golü

Messi Korner Golü Oyunu Oyna

Messi Korner Golü ; Messi ile kornerden gol atmaya çalışıyorsunuz. Messi ile başarılı bir şekilde kornerden topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayın ve golü atın. Başarılı bir şekilde golü atmanız gerekiyor. Çok hızlı ve profesyonelce hareket edin. Messi çok iyi bir futbolcu. Ne kadar başarılı bir futbolcu olduğunuzu göstermelisiniz. Messi korneri kullanmak için Mouse ve Yön tuşlarını kullanıyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Messi Korner Golü Oyunu 2218 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Futbol

Messi Korner Golü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Ronaldo vs Messi Ronaldo vs Messi Dünyaca ünlü futbolcular Ronaldo ve Messi arasında tatlı bir rekabet vardır. Ronaldo ve Messi karşılıklı olarak bu oyunda becerilerini gösterecekler. Bu iki iyi futbolcu ile gösterilen yerlere şut çekerek nesneleri vurman gerekiyor. Ronaldo veya Messi hangisini beğeniyorsan seçimini yap ve kıran kırana bir maceraya başla. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Messi Korner Golü Messi Korner Golü Messi ile kornerden gol atmaya çalışıyorsunuz. Messi ile başarılı bir şekilde kornerden topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayın ve golü atın. Başarılı bir şekilde golü atmanız gerekiyor. Çok hızlı ve profesyonelce hareket edin. Messi çok iyi bir futbolcu. Ne kadar başarılı bir futbolcu olduğunuzu göstermelisiniz. Messi korneri kullanmak için Mouse ve Yön tuşlarını kullanıyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Korner Kullan Korner Kullan Takıma yeni alınan teknik drektör, çok prensip sahibi bir adam. Plan, programa göre size hep yeni taktikler veriyor, ama elinden gazeteyi hiç bırakmaması ve sizinle hiç ilgilenmiyor gibi davranıyor olması da ilginç bir durum. Korner Kullan oyununda top size geldiğinde uygun açı ile topu kaleye göndermeniz gerekecek. Size kornerden açılan toplara kafa ile isabetli atışlar yapmak için belirli sayıda hak tanınıyor. İyi eğlenceler. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Korner Kullan oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.