PES 2014

PES 2014 Oyunu Oyna

PES 2014 ; PES ismi ile bilinen mükemmel futbol oyunun 2014 versiyonu ile karşınızdayız. Takımını seç ve maç yapmaya başla. Bütün rakiplerini geçmen gerekiyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2014 Oyunu 1903 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Futbol

PES 2014 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

PES Futbol Maçı PES Futbol Maçı Duran topa vurarak gol atmaya çalışıyorsunuz. Topa başarılı bir şekilde vurun ve en iyi futbolcu olduğunuzu gösterin. Heyecanlı bir şut çekişi olacak ve karşı takıma şutlar çekerek başarılı bir şekilde golleri tamamlayın. Topa şut çekerken çok dikkatli olun. Mouse ile topun hızını, yönünü seçin ve hızlı bir şut ile gol yapın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Pes Frikik Pes Frikik Frikikçi futbolcu ile frikik atarak takımının gollerini atman gerekiyor. Frikik kullan ve goller ile bütün futbolcuların ile karşı takımı yeneceksin. Frikikleri kullandıkça daha zor frikikler atman gerekecektir. Mouse ile frikik çekeceğiniz futbolcunun topa vuracağı yön, kavis ve gücü ayarlayarak gösterilen hedef yerini kırmızıdan vurup gol atacak ve en yüksek puanları kazanmaya çalışacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

PES 2014 PES 2014 PES ismi ile bilinen mükemmel futbol oyunun 2014 versiyonu ile karşınızdayız. Takımını seç ve maç yapmaya başla. Bütün rakiplerini geçmen gerekiyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Fifa 2014 Fifa 2014 Türkiye Milli Takımı ile mükemmel bir Fifa Oyunu oynayacaksın. Takımını seç ve gol atmak için çabala. Şampiyon olarak takımımızı güçlendir. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Çöp Adam İntikam Peşinde Çöp Adam İntikam Peşinde Ailesinin öldürülmesiyle çöp adam intikam yemini ediyor.Yön tuşlarını kullanarak karekteri yönetebilirsin. Çöp adamın intikamını almasında yardımcı ol. Z,X,C tuşlarıyla farklı saldırı taktikleri kullanabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.