Ronaldo vs Messi

Ronaldo vs Messi Oyunu Oyna

Ronaldo vs Messi ; Dünyaca ünlü futbolcular Ronaldo ve Messi arasında tatlı bir rekabet vardır. Ronaldo ve Messi karşılıklı olarak bu oyunda becerilerini gösterecekler. Bu iki iyi futbolcu ile gösterilen yerlere şut çekerek nesneleri vurman gerekiyor. Ronaldo veya Messi hangisini beğeniyorsan seçimini yap ve kıran kırana bir maceraya başla. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ronaldo vs Messi Oyunu 2185 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Futbol

Ronaldo vs Messi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Ronaldoyu Fırlat Ronaldoyu Fırlat Ünlü futbolcu olan Christiano Ronaldo ile mükemmel komik bir oyun oynayacaksınız. Sakatlanmış ve hastane odasında yatağında yatan Ronaldoyu Mouse ile çekip bırakın ve camdan dışarı en uzak noktaya fırlatarak en iyi skoru elde edin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo vs Messi Ronaldo vs Messi Dünyaca ünlü futbolcular Ronaldo ve Messi arasında tatlı bir rekabet vardır. Ronaldo ve Messi karşılıklı olarak bu oyunda becerilerini gösterecekler. Bu iki iyi futbolcu ile gösterilen yerlere şut çekerek nesneleri vurman gerekiyor. Ronaldo veya Messi hangisini beğeniyorsan seçimini yap ve kıran kırana bir maceraya başla. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo Penaltı Ronaldo Penaltı Dünya Kupasın da takımın ile penaltı çekerek goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo Frikik Ronaldo Frikik Dünya Kupasının ve Real Madridin yıldız futbolcusu Ronaldo ile frikik atacaksın. Ronaldo mükemmel bir vuruş gücüne sahip frikikçi. Ronaldo ile topu ayarla ve rakip ağlarla buluştur. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo Ronaldo Ronaldo bu ünlü futbolcu ile rakiplerinize karşı mükemmel hareketler sergiliyorsunuz. Ronaldo Brezilya Milli Takımının vazgeçilmez bir futbolcusuydu. Attığı inanılmaz goller ile ünlü olan Ronaldo ile size doğru koşan futbolculara çalımlar atmanız gerekiyor. Ronaldo ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu kanıtlayın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Messi Korner Golü Messi Korner Golü Messi ile kornerden gol atmaya çalışıyorsunuz. Messi ile başarılı bir şekilde kornerden topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayın ve golü atın. Başarılı bir şekilde golü atmanız gerekiyor. Çok hızlı ve profesyonelce hareket edin. Messi çok iyi bir futbolcu. Ne kadar başarılı bir futbolcu olduğunuzu göstermelisiniz. Messi korneri kullanmak için Mouse ve Yön tuşlarını kullanıyor. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Cristiano Ronaldo Frikik Cristiano Ronaldo Frikik Cristiano Ronaldo mükemmel frikikçi ile bütün rakiplerini yenmelisin. Rakip takıma goller atarak ne kadar başarılı bir futbolcu olduğunu göster. Kalecinin görmediği tarafa topunu gönder ve fileleri havalandır. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Barcelona vs Real Madrid Barcelona vs Real Madrid İspanya takımlarının en iyisi olan Barcelona ve İngiliz takımı Real Madrid arasında kıran kırana geçen mükemmel bir derbi olan El Clasico adı ile bilinen derbide takımını seç ve maça başla. Cristiano Ronaldo ve Messi gibi en iyi futbolcular karşılıklı olarak maç yapıyor. Takımını seç ve maça başla. Futbolcularını Yön tuşlarıyla yönlendirerek A tuşuyla değişim yapıyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.