frikik oyunları 2014

1e1 Futbol Maçı 1e1 Futbol Maçı Teke tek futbol maçı yapacaksın. Rakibini yenmek için çok hızlı hareket et ve golleri sırala. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

2 Kişilik Ateş ve Su 2 Kişilik Ateş ve Su Ateş ve Su sevilen kahramanlar ile madende ki maceralar seni bekliyor. Kahramanların ile çıkış noktasını bulman gerekiyor. Ateş ve Suyu kontrol ederek anahtarı al ve diğer bölümlere geç. Kahramanları Yön tuşları ve W,A,S,D tuşları ile kontrol edebilirsin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

2 Kişilik Futbol Maçı 2 Kişilik Futbol Maçı Arkadaşın ile futbol maçı yapabileceğin mükemmel bir oyun. Takımını seç ve rakibini yenmek için bütün hünerlerini sergile. Bu nedenle sizin bir butona basmanız gerekmez. Oyunda kontrolleriniz içinde W,A,S,D tuşlarını ve Yön tuşlarını kullanacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

3 e 3 Futbol Kapışması 3 e 3 Futbol Kapışması 3 e 3 oynanan maç oyununda takımın ile maç yapacaksın. Rakip takımı futbol maçında yenmen gerekiyor. Futbolcuları hareket ettirmek için Yön tuşlarını, pas vermek, top çalmak ve şut çekmek için Mouseyi kullanıyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

3D Boyutlu Yarış 3D Boyutlu Yarış 3D boyutuyla yarış yapmaya ne dersin? Arabanı seçtikten sonra yarışa başlayacaksın. Oyunda diğer araba oyunlarında olduğu gibi senden rakiplerini geride bırakman isteniyor. Etaplarla oynanan bu oyunda başarılı oldukça etap atlayacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

3D Frikik 3D Frikik 3D görsellik kalitesine sahip mükemmel bir frikik oyunu. Çok güzel görsellikte frikik kullanmak çok güzel olacaktır. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

3D Futbol Maçı 3D Futbol Maçı 3D görsellik kalitesine sahip bu oyunda maçlar yapacaksın ve rakiplerini yeneceksin. Futbolcuyu Yön tuşlarıyla kontrol ediyor, pas verip şut çekebilmek için A,S tuşlarını kullanın. Yönlendirdiğiniz oyuncuyu değiştirmek için Space tuşuna basabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

4 Kale Futbol Maçı 4 Kale Futbol Maçı Farklı bir futbol oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunda toplam 4 kale olacaktır. Rakip kaleye gol atarken kendi kalenize gol yememeye çalışıyorsunuz. Bir çok gol atın ve başarılı bir şekilde ne kadar iyi bir futbolcu olduğunuzu kanıtlayın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Akrobasi Futbolu Akrobasi Futbolu Çok iyi bir futbolcu olan futbolcunuz ile akrobatik futbol hareketleri yapacaksınız. Çok güzel hareketler yapın ve futbolcu ile maçı kazanın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Alışveriş Listesi Alışveriş Listesi Başlangıçta size verilen miktardaki parayı iyi kullanarak gerekli olan ürünleri alarak kadına yardımcı olmaya çalışın. Hangi gıdaları almanız gerektiğini solda solda açılan not defterinden görebilirsiniz. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Amerikan Burger Amerikan Burger Amerikaların severek yediği mehşur fast food yemekleri arasında olan amerikan burger, Türklerinde ekmek arası yemek kültürüne çok ta yabancı olmayan geçiştirmelik yemek türleri arasında. Peki Amerikan Burgerin nasıl yapıldığını biliyor musunuz? Bu oyunda zamna karşı malzemeleri hazırlayarak sizde hem yemeği yapmamıza yardımcı olur hem de amerikan burger içerisinde neler olduğunu öğrenebilir ve sizde kendiniz yapabilirsiniz. :) Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Amerikan Burger oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Amerikan Futbolu Amerikan Futbolu Amerikan Futbolu topu eline alarak oynanan bir oyun. Arkadaşlarına pas vererek karşı takıma gol atacaksın. Bildiğin futbol oyunlarından çok farklı. Dikkatli ol çünkü çok sert oynuyorlar. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Araba Park Etme Araba Park Etme Otoparkta arabaları istenilen yere park etmen gerekiyor. Arabayı al ve park yerine götürerek park et. Arabayı Yön tuşlarıyla sürüyor, Ctrl tuşuyla park ediyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Arda Turan Top Sektirme Arda Turan Top Sektirme Arda Turan Galatasarayın eski futbolcusu ile topları sektirmeniz gerekiyor. Başarılı bir şekilde top sektir. Topu Mouse ile sektirebilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Artistik Frikik Artistik Frikik Artist futbolcu ile frikikten gol atman gerekiyor. Frikikte topun yönünü, şiddetini ayarla ve golü at. Ne kadar başarılı frikik atarsan o kadar yüksek skor yaparsın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Atari Savaşı Atari Savaşı Klasik atari oyunları kahramanları ile savaşıyorsunuz. Bütün düşmanlarınızı savaşarak yok edin. Savaşçınız Mouse ile ateş ediyor ve Space tuşuna basarak yeni silahlar satın alabiliyorsunuz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ateş Ve Su Ateş Ve Su Ateş Ve Su sevilen kahramanlar macera dolu bölümleri ile frikik oyunları sitenizde. Ateş Ve Su kontrol ederek bütün etapları gerekiyor. Ateş kendi özelliklerini ve Su kendi özelliklerini kullanarak bütün etapları geçmeye çalışıyor. Çok hızlı hareket etmelisiniz. Kontroller için W,A,,S,D ve Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ateşi Hallet Ateşi Hallet Yapmanız gereken olay yerine gidip elinizdeki kısıtlı su ile ateşi söndürmektir. Bakalım elinizdeki suyu tasarruflu kullanabilecek ve aynı zamanda söndürme eylemini gerçekleştirebilecek misiniz. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.