Penaltı

0/0

Penaltı

Frikik Oyunları, Frikik Oyunu, Frikik Oyunları Oyna, Frikik Oyunu Oyna, Frikik At, Frikik Kullan

Penaltı Atışları Penaltı Atışları Hem kaleci hem penaltı atıcısı olarak goller atman gerekiyor. Rakip takımın attığı golleri tutarak karşı takıma da gol atman gerekiyor. Mouse ile kontrolleri sağlarsın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Barcelona Penaltı Barcelona Penaltı Barcaleno ile mükemmel futbolcular ile penaltı atacaksın. Attığın penaltı gol olmalı yoksa oyunu kaybedersin. 3 hakkın olacak bunlar ile golü atın. Mouse ile topu ayarlayın ve gol atın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma Futbolcu adam ile penaltıları kurtarman gerekiyor. Hem kaleci olacaksın hem de gol atacaksın. Atılan golleri kurtar ve yeni goller at. Mouse ile penaltı kurtarabilirsin. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Zor Penaltı Zor Penaltı İstediğin gibi kendi ülkenin takımını, formanı seç ve sahaya gir. Penaltı kullanarak penaltıdan goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Dünya Kupası Penaltı Dünya Kupası Penaltı Dünya Kupasında goller ve penaltılar atarak goller atacaksınız. Penaltıdan goller atmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Ronaldo Penaltı Ronaldo Penaltı Dünya Kupasın da takımın ile penaltı çekerek goller atacaksınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Penaltı Penaltı kullan ve bütün penaltıları gole çevir. Birçok gol atmalısın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Vur Penaltı Vur Penaltı atma konusunda ne kadar yeteneklisin? Penaltı noktasında bulunan topa vurarak kaleciyi avla ve vurduğun topları gole çevir. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Kullan Penaltı Kullan Penaltı atacak kadar becerin varmı? Attığın penaltılarla kaleciyi alt edebilir misin? O zaman bu oyun tam sana göre. Hızını ayarla ve kaleciyi ters köşeye düşür. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Düellosu Penaltı Düellosu Penaltı düellosu yaparak karşılıklı penaltılar ile rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Penaltı atın ve gole çevirin ardından rakiplerinizin atışlarını boşa çevirmek için çabalıyorsunuz. Penaltı atışı yaparken çok dikkatli olmalısınız. Penaltıyı kullandıktan sonra kaleye geçeceksiniz ve bu sefer siz penaltıları kurtaracaksınız. Penaltı kullanmak için Mouse kullanabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası Penaltı turnuvası oyunu atış sırası sizde olduğunda Mouse ile atacağınız yere 2 defa üst üste tıklayın ve atış sırası rakibe geçtiğinde ise kalecinizi kontrol edip topu tutmaya çalışın. Rakipleri eleyerek şampiyon olun. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Süper Penaltı Atışı Süper Penaltı Atışı Süper bir penaltı atarak penaltı ile topu nereye atacağınızı belirleyip basılı tutun, ekranın sağ alt köşesindeki çubuğa bakarak topa vuruş hızınızı ayarlayıp Mouse ile bırakın ve şutunuzu çekin ve golünüzü atın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Penaltıcı Yaşlı Amca Penaltıcı Yaşlı Amca Uzaktan yaşlı amca ile penaltı atarak goller atmanız gerekiyor. Mouse ile oynanan bu oyunda topun hız açı ve falsosunu ayarlayıp Yaşlı amca ile şutunuzu çekin ve golleri sıralayın. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

0/0