Çılgın Tır Şöförü

Çılgın Tır Şöförü Oyunu Oyna

Çılgın Tır Şöförü ; Oyun otoyolda geçmektedir. Bu yolda kimi zaman size zorluk çıkabilecek çatlaklar veya yola yerleştirilmiş tuzaklar, bunların haricinde normal kendi seyrinde giden araçlar, hatta ve hatta size silahlı saldırı düzenleyen çete elemanlarına rastlayacaksınız. Çılgın Tır Şöförü oyununda, size belirli bir süre veriliyor. Bu zaman diliminde tırı istenilen uzaklığa götürmeniz gerekiyor. Tabii sol üst köşede belirtilen tırın zırhını muhafaza etmek gerekiyor. Bunun için de az hasar almak gerekiyor. Çılgın Tır Şöförü oyununu yön tuşları ile oynayabildiğiniz gibi mause ile de oynayabilirsiniz.

Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Çılgın Tır Şöförü oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Tır Şöförü Oyunu 805 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Tır

Çılgın Tır Şöförü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

:)

Uçak Yanaştır Uçak Yanaştır Park alanına doğru vasıtayı sürerek vasıtayı istenilen yere uygun bir vaziyette park etmelisiniz. Yön tuşları ile oynanan oyunda sizlere keyifli oyunlar dileriz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Tır Sürme Tır Sürme Tır sürerek başarılı bir şekilde size verilen yükleri taşımaya çalışıyorsunuz. Tırı kaza yapmadan varış noktasına kadar götürmeniz gerekiyor. Bütün yükleri taşımalısınız. Tırı sürmek için Yön tuşlarını kullanacaksınız. Tır ile kaza yapmadan ilerlemek için çok dikkatli olmalısınız. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Tır Park Etme Tır Park Etme Size verilen süre içerisinde tır parkına gelen tırları park etmeniz gerekiyor. Tır Park Etme oyununu yön tuşları ile oynayabiliyoruz. Her hangi bir yere çarptığımızda oyun sonlanıyor. Tır Park etme oyunu, kontrol açısından diğer park etme oyunları arasında hassasiyet bakımından iyi bir yere sahip. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Süper Kaykay oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Şut Kapıştır Şut Kapıştır Yıldız futbolcunuzla çektiğiniz şutlarla diğer futbolcudan daha fazla gol atarak birinci olabilirsiniz.Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Korsan Gemisi Batır Korsan Gemisi Batır Oyunda bir korsanı yöneterek diğer korsana karşı meydan okuyabilir misin? Senden istenen düşman korsan gemisini atacağın toplarla batırmak. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Kantır Kantır Kantır veya bilinin ismi ile Counter Strike yılların eskitemediği savaş oyunu ile karşınızdayız. Rakiplerinizi yok ederek takımınız ile bütün düşmanlarınızı yok edeceksiniz. Düşmanlarınıza ateş edin ve hepsini yok edin. Bütün düşman adamlarını yok etmelisiniz. Mouse ile düşmanlarınızı vurun ve Space tuşuyla mermi doldurun. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunu ekliyor.

Çılgın Tır Şöförü Çılgın Tır Şöförü Oyun otoyolda geçmektedir. Bu yolda kimi zaman size zorluk çıkabilecek çatlaklar veya yola yerleştirilmiş tuzaklar, bunların haricinde normal kendi seyrinde giden araçlar, hatta ve hatta size silahlı saldırı düzenleyen çete elemanlarına rastlayacaksınız. Çılgın Tır Şöförü oyununda, size belirli bir süre veriliyor. Bu zaman diliminde tırı istenilen uzaklığa götürmeniz gerekiyor. Tabii sol üst köşede belirtilen tırın zırhını muhafaza etmek gerekiyor. Bunun için de az hasar almak gerekiyor. Çılgın Tır Şöförü oyununu yön tuşları ile oynayabildiğiniz gibi mause ile de oynayabilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Çılgın Tır Şöförü oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.

Barbie Pedikür Yaptırıyor Barbie Pedikür Yaptırıyor Özel olarak hazırlanmış suda ilk önce ayaklarını dinlendirdikten sonra pedikür işlemlerine başlıyoruz. Barbie Pedikür Yaptırıyor oyununda, sırasıyla pedikür işlemlerini yapıp, en sonunda tırnaklar için işlemleri bitirip, ayağa dövme yaptırabiliyoruz, bu modern dövmelere bir de takı ve terlik ekleyip barbie nin ayağını bir şahasere çeviriyoruz. Barbie Pedikür Yaptırıyor oyununda kendi zevkinize göre sevimli kız barbie nin ayak bakımını yapabilir ve model bir hale getirebilirsiniz. Türkiyenin Frikik Oyunları sitesi size Barbie Pedikür Yaptırıyor oyununda başarılar diliyor. Frikik, Frikik Oyunu sitesi olan frikik oyunları sitemizde diğer oyunlara da göz atmanızı öneriririz.